Kategorie

  MIERNIK GRUBOŚCI LAKIERU TESTER -STAL / ALUMINIUM

  MIERNIK GRUBOŚCI LAKIERU TESTER -STAL / ALUMINIUM
  MIERNIK GRUBOŚCI LAKIERU TESTER -STAL / ALUMINIUM
  150,00zł z VAT
   
  Dostępność: Dostępny
  Ilość: 10 szt
  Ilość:  
  Dodaj do porównywarki | Dodaj produkt do listy zyczeń

  PROFESJONALNY MIERNIK GRUBOŚCI LAKIERU
  GL-2B
  DO STALI I ALUMINUM

  POLSKI PRODUKT !!!
  Grubościomierz lakieru GL-2B służy do pomiaru grubości warstwy lakieru nałożonej na blachę samochodową stalową, stalową ocynkowaną lub aluminiową. Rozdzielczość pomiaru wynosi 10µm a zakres pomiarowy od 0µm do 1100µm. Miernik posiada wskaźnik stanu baterii. Urządzenie ma wbudowane podświetlanie wyświetlacza, dzięki temu łatwiejsze jest dokonanie pomiaru w ciemniejszych pomieszczeniach (np. w garażu). Miernik obsługuje się z poziomu 6-funkcyjnego MENU głównego: POMIAR, MATERIAŁ, WYLACZ, ZERO, PAMIĘĆ, KASOWANIE POMIARÓW. Funkcje wybiera się żółtym przyciskiem, natomiast czerwonym zatwierdza się wybraną funkcję i "wchodzi" do MENU. Obsługa miernika jest bardzo intuicyjna.


  Podstawowe cechy przyrządu:
  - pomiar na blachach stalowych, stalowych ocynkowanych, aluminiowych;
  - rozdzielczość pomiaru: 10µm;
  - zakres pomiaru (grubość lakieru): 0µm do 1100µm;
  - pamięć pomiarów 100 pozycji;
  - funkcja zerowania (kalibracja) - płytka do zerowania w komplecie;
  - podświetlanie wyświetlacza LCD;
  - intuicyjna obsługa za pomocą 6-pozycyjnego MENU;
  - automatyczne wyłączenie miernika po dłuższej bezczynności;
  - wskaźnik stanu baterii;
  - zasilanie: bateria alkaiczna 9V (np. 6LR61) lub akumulatorek 9V;
  - klawiatura poliwęglanowa oparta na mikroprzełącznikach;
  - średnica sondy pomiarowej: 15mm;
  - pobór prądu: ok. 50mA
  - miernik posiada znak CE;
  - gwarancja 12 miesięcy;
  - polska wersja językowa

   

  By mieć pewność, że karoseria samochodu została pokryta oryginalnym lakierem i nie była „szpachlowana", potrzebna jest profesjonalna diagnostyka. Pomiar grubości lakieru jest metodą, która pozwala definitywnie odpowiedzieć na pytanie o stan nadwozia oraz, ewentualnie, podjąć właściwe prace naprawcze.

  Jak wykonać pomiar grubości lakieru?

  Zadanie to wymaga zastosowanie specjalistycznego sprzętu. Jest nim miernik grubości lakieru. Wyposażony w specjalną sondę, posiadający atest miernik, w kilka chwil wskaże grubość lakieru, a gdy ta będzie nieodpowiednia (zazwyczaj - zbyt duża), zaalarmuje. Wykorzystując takie urządzenie, masz pewność, że auto, które masz „na oku" nie było szpachlowane ani łatane. To również informacja, która ułatwia dokonanie wszelkiego typu prac naprawczych. Skorzystaj z niej zatem, by nie dać się oszukać!

  Dobrej jakości miernik grubości lakieru kupisz, korzystając z oferty TECHSUL.  Nasze mierniki sprawdzą się zarówno, gdy nadwozie samochodu zostało wykonane z blachy stalowej, jak i stalowej ocynkowanej czy aluminiowej. To urządzenia niezwykle precyzyjne, a jednocześnie proste w obsłudze - sprzęt, który nie zawiedzie Cię przez długi czas.

  Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o tym, w jaki sposób działają oferowane przez nas mierniki lakieru lub złożyć zamówienie - skontaktuj się z ekspertami TECHSUL. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Z chęcią odpowiemy na pytania i przygotujemy ofertę, która jest dostosowana do Twoich oczekiwań. Zapraszamy do kontaktowania się oraz do współpracy!

  Brak recenzji dla tego produktu


  NAPISZ RECENZJĘ

  Kliknij Tutaj to aby się zalogować i napisać recenzję.

  clear-bug-div
  Powiadom przyjaciela
   
  Powiedz komuś o tym produkcie.